® virtuves

rodinka

Ir vērts izpētīt visu nepieciešamo informāciju, kad plānojat savu virtuves virsmu. Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, gatavošanā vislielāko laiku aizņem darbības uz virtuves virsmas. Specializētajos virtuves iekārtojuma salonos iespējams izvēlēties dažnedažādus materiālus, no lamināta līdz tādiem moderniem materiāliem kā kvarca virsmas (piem., Technistone). Ja vēlaties savā virtuvē izturīgu, ilgmūžīgu darba virsmu, nepieciešams apsvērt dažas svarīgākās pamatīpašības.

 

graf

 

Pati galvenā –  izturība. Ilgmūžīgākie materiāli ir izturīgi pret bojājumiem. Uz šādiem materiāliem var droši griezt produktus un apstrādāt gaļu. Technistone virtuves virsmām raksturīga izcila izturība, pateicoties galvenajai materiāla sastāvdaļai, kas ir tīrs, dabīgs kvarcs, cietākais no rūpnieciski pārstrādātajiem materiāliem pasaulē. Tas sastāda aptuveni 93% no katras virsmas. Pēc Moha minerālu cietības skalas, kurā dimantam ir augstākā vērtība (10), Technistone vērtība ir 7 - augstāka nekā granītam, nerūsējošam tēraudam un pat keramikas flīzēm.

 

kafe

 

Nākamā svarīgā īpašība ir noturība pret traipiem. Tā ir atkarīga no materāla spējas uzsūkt ūdeni. Nav retas tās reizes, kad sanāk nejauši izliet tēju, kafiju vai vīnu uz virtuves virsmas. Tāpēc ir svarīgi, lai materiāls nesaturētu mikroporas, kas piesaista traipus. Jo zemāks ir skaitlis skalā, kas raksturo noturību pret traipiem, jo izturīgāks ir materiāls. Minimāls absorbcijas līmenis nodrošina vieglu kopšanu. Technistone virtuves virsma sasniedz zemāko numuru uz absorbcijas skalas – 0,05%. To ir ļoti viegli tīrīt: kad pabeigts darbs virtuvē, atliek tikai noslaucīt virsmu, un tā izskatīsies kā jauna. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc Technistone sniedz 10 gadu garantiju.

logo3

Pēdējā, bet ne mazāk svarīgā īpašība ir drošums. Dažādas sertifikācijas iestādes ir sniegušas apstiprinājumu, ka materiāls atbilst starptautiskajiem drošības standartiem. Pats galvenais ir apstiprinājums, ka materiāls ir brīvs no jebkādiem gaistošiem savienojumiem un ir sertificēts tiešai saskarei ar pārtiku.

webVisbeidzot, neaizmirstiet, ka jūsu virtuves virsmai jābūt ne tikai funkcionālai, bet arī perfekti atbilstošai jūsu individualitātei. Galvenais ir atrast pareizo līdzsvaru starp lietišķo funkcionalitāti un dizaina estētiskajām prasībām. Mūsdienās iespējams izvēlēties ne tikai dažādas krāsas un rakstus, bet arī no dažādi apstrādātas virsmas, piemēram, slīpētas, bučardētas, plēstas. Īpašās virsmas var sniegt interjeram izšķirošo dizaina "rozīnīti".

Izvērtējot visus augstāk minētos apsvērumus, jums nebūs grūti izvēlieties tieši jums atbilstošāko virtuves virsmu.

Jums vispiemērotāko krāsu izvēlieties  šeit.